Malownicze widoki, plaże oraz akweny wodne których nie brakuje w Polsce jak i na Opolszczyźnie zachęcają do aktywnego spędzania wolnego czasu.
 

W grupie sportów wodnych znajdują się dyscypliny utylitarne jak pływanie, żeglarstwo, kajakarstwo i nurkowanie, które społeczeństwo uprawia od setek lat. Kolejne odmiany dostępne od niedawna cieszą się sporym zainteresowaniem w naszym kraju. Wakeboarding, narciarstwo wodne oraz tubing wprowadzą Cię w nowy wymiar aktywności nad wodą.
 

POCZUJ SMAK ADRENALINY
 

Wakeboard jest dyscypliną powstałą na bazie snowboardu i kitesurfingu. Polega on na płynięciu na specjalnej desce trzymając się liny, która ciągnięta jest przez skuter wodny lub wyciąg. Jazda na desce niesie za sobą wiele niepowtarzalnych i nietypowych doznań o których przez długi czas nie da się zapomnieć.

Tubing  nowoczesna forma rekreacji polegająca na pływaniu na dmuchanej zabawce jedno lub wieloosobowej po jeziorach lub rzekach.
Do ciągnięcia dmuchanej tuby wykorzystuje się morówkę lub skuter wodny który zapewnia odpowiednią prędkość i przyspieszenie na łukach.
Różny kształt pływadeł od popularnych bananów po skrzydła samolotów pozwala na zabawę niezależnie od wieku i sprawności uczestników.

sdsc0553_439